Hakkımızda

Hiç Bir Virüs Önlemlerden Daha Güçlü Olamaz...

Hakkımızda

Uluslararası standartlarda ilaçlama, hijyen, dezenfeksiyon ve sanitasyon hizmeti vermekte olan firmamız profesyonel ekibi ve yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile ilaçlama sektöründe öncü firmalardan birisi olmuştur.
Bugüne kadar birçok önemli projeyi hayata geçirmiş ve gerçekleştirdiği projelerin hepsinde "Kalite ve Güven" ilkesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamıştır. Vermiş olduğumuz ilaçlama hizmetlerinde, insan sağlığını tehdit edecek riskleri en iyi şekilde tespit ederek, sağlık risklerini engelleyecek en iyi, en kaliteli, yöntem ve sistemleri uygulamaktayız. Kalite konusunda kararlılığımızın bir örneği olarak Uluslararası Kalite Belgelendirme ile ilgili denetçi kuruluşa başvurularak "ISO 9001 :2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİ" ni başarıyla almış olan firmamız yaptığı hizmetlerde teknolojiden de faydalanarak müşterilerine en kaliteli çözümleri sunmaktadır.
Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman sağlam ve güvene dayalı ilişkiler kurmaya Teknolojiyi yakından izleyerek, hizmet yelpazesini geliştirerek Firmamız İlaçlama sektörünün gelişmesi, kalite standardının yükseltilmesi, mevzuat, şartname, Ulusal ve Uluslar arası standartların yerleştirilmesine katkı sağlamaya, Çevreye ve topluma yarar sağlayacak girişimlere katkı sağlamaya özen göstermektir. İlaçlama sektöründe tüm talepleri karşılayabilen, özel çözüm paketleri sunabilen ve ürün-hizmet alternatifleri ile sürekli gelişen teknoloji paralelinde katma değer yaratıp, ilaçlama sektöründe en iyi çözümleri ve kontrol - denetim etkinliği ile kalite standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayan öncü firmalardan birisi olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetlerimiz

whatsapp